menu

BeF AQUALITE

BeF AQUALITE

Krbová vložka BeF Aqualite je už v základe vybavená trojskleom. Inovatívny systém prívodu vzduchu pre spaľovanie prináša lepšie využitie výkonu krbu pre ohrev vody. Je vybavená revolučným systémom oplachu skla spočívajúcim vo vnútornom chladení špeciálneho trojskla. Tým zaisťuje minimálne odovzdanie tepla cez sklo do priestoru, v ktorom je umiestnená a zvyšuje výkon výmeníka. A nielen to, vďaka tomuto riešeniu je povrch skla krbu podstatne chladnejší a tým pádom i bezpečnejší pre deti.

Inovatívne riešenie konštrukcie teplovodného výmeníka zaručuje maximálne efektívny odber tepla a zároveň dává možnosť ľahšiemu čisteniu z ohniska. Tak odpadá nutnosť inštalácie revízneho otvoru v dymovodoch ale i v obostavbe na miestach, ktoré neboli esteticky vhodné.

Ohnisko je vyložené špeciálnym akumulačnym materiálom Carcon, ktorý byl vyvinutý pre našu firmu. Táto výstielka prispieva k tomu, že je v krbe dosiahnutá vysoká účinnosť spalovania a vysoká čistota. Má výborné ako akumulačné tak i pevnostné schopnosti a tým zaisťuje dokonalé spalovanie paliva. Telo krbovej vložky je pokryté tepelnou izoláciou.

Tieto teplovodné krbové vložky spĺňajú najprísnejšie európske emisné normy a majú jednu z najvyšších účinnosti spaľovania na trhu. Súčastne sú vybavené dochladzovacou smyčkou, ktorá zaisťuje bezpečnosť pri vykurovaní.

Vďaka tomu sú tieto krby jedinečnou špičkou medzi teplovodnými krbovými vložkami pre úsporné domy, ktoré i napriek tomu že majú veľmi malé nároky na energetickú náročnost domu, sa v našich klimatických podmienkách v zime bez zdroja tepla neobídu. Naše krby BeF Aqua Lite dokážu vyhriať dom za nízku cenu a súčastne vytvoriť tepelnú pohodu.

2200,00 €

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o tento produkt, prípadne máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať krátkou správou.

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

S odoslanín kontaktného formulara zároveň súhlasíte s podmienkami

o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV ktotoré si môžete prečítať TU