menu

SPORÁKY NA DREVO La Nordica

SPORÁKY NA DREVO La Nordica

SPORÁKY NA DREVO La Nordica

 Skupina Nordica-Extraflame je riadená charakteristickými silami severovýchodu Talianska: vášňou a tvrdou prácou. Dokonca aj v oblasti "tradičného" vykurovania boli inovácie vždy charakteristickým prvkom produktov spoločnosti Nordica-Extraflame. Vďaka tomu získala skupina za posledných 50 rokov významný podiel na trhu a teraz predáva svoje výrobky v 50 krajinách po celom svete. Spoločnosť La Nordica-Extraflame Group sleduje svoje pôvody až do roku 1968. Odvtedy skupina tvrdo pracovala na rozšírení a zdokonalení svojho sortimentu a opustila jednoduché kachle včera v prospech rozvinutých, diverzifikovaných a vyspelých výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť všetky potreby a preferencie dnešného trhu.

Skupina Nordica-Extraflame vyrába ultra moderné, klasické a rustikálne kachle na pečenie dreva a peliet, ako aj sporáky na drevo, krby a kotly. Jeho výrobky sa tiež môžu stať kompletnými, ale kompaktnými systémami vykurovania pre vykurovanie radiátorov vo vašej domácnosti. Produkty Nordica-Extraflame vedú pole a spĺňajú najprísnejšie emisné predpisy. Sú tiež všetky označené CE a certifikované podľa medzinárodných noriem, ktoré sú ešte prísnejšie ako tie, ktoré sú platné v Taliansku.

La Nordica je lídrom v oblasti vykurovacích zariadení na spaľovanie dreva a má vynikajúcu povesť pri vývoji nových riešení pre dnešné stále konkrétnejšie a náročnejšie požiadavky. Rozsiahla ponuka La Nordica vrátane klasických, rustikálnych a moderných produktových rodín, pozornosť detailov a trvalo vynikajúca kvalita potvrdzujú platnosť tejto povesti. La Nordica prináša špičkovým kvalitným materiálom, presným povrchom a dôrazom na detail - skrátka najlepšie aspekty talianskeho dizajnu - zákazníkom po celom svete. Nepretržitý a všestranný tréning a profesionálny vývoj v najnovších technológiách a systémoch zaručuje, že naši zamestnanci služieb zákazníkom, inštalatéri a obchodníci majú vždy správnu odpoveď. Pretože aj naši predajcovia potrebujú zdieľať náš zmysel pre kultúru a pokrok a zdieľajú rovnaký prístup k domácemu vykurovaniu založenému na ekológii, hospodárstve, spoľahlivých ekologicky kompatibilných produktoch a skutočnom záväzku znížiť emisie.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o tento produkt, prípadne máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať krátkou správou.

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

S odoslanín kontaktného formulara zároveň súhlasíte s podmienkami

o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV ktotoré si môžete prečítať TU