menu

o produktoch

Certifikované
produkty
Dobrá kvalita a
cena
Nerezový
materiál

o produktoch

... naša spoločnosť internetového katalógu ELMPRO sa snaží vám ponúknuť kvalitné a hlavne bezpečné certifikované produkty vysokej kvality a kvality výrobných značiek ako sú napriklad INVICTA, PLAMEN, WAMSLER, NORDICA, HAAS+SOHN, ABX a podobne.

Všetky spomínaný výrobcovia majú v Európe a nielen Európe vysoké postavenie na trhu. Vyznačujú sa hlavne vysokou kvalitou a spoľahlivosťou produktov ktoré ponúkajú.

Sú to časom osvedčené produkty v praxi pri ich použivaní a hlavne spokojnosť klientov s výrobkami. Preto sa naša firma rozhodla ponúkať klientom len kvalitný tovar kvalitnej značky. Dúfame že po zakúpení akéhokoľvek tovaru bude klient spokojný nielen kvalitou ale aj príjemným dizajnom a samozrejme aj cenou. To je cieľom internetovej stránky www.elmpro.sk

... veľa predajcov na internete sa drží hesla, čo najviac predať a pokoj s klientom. Je to síce

ideálne ale nie dobré riešenie ako sa postaviť k tomu aby klient bol spokojný.

Náš názor je, nielen predať ale sa aj postarať do budúcna o klienta, ako napriklad s poradenstvom nielen pred zakúpením ale aj počas užívania a po záručnej dobe.

Naším cieľom je aby spokojný klient nás odporučil ďalším.

Firma ELMPRO má niekoľko ročné skúsenosti či s komunikáciou, riešením problémov alebo poradenstvo s klientom. Takýto prístup sa nám osvedčil a preto sa ho budeme " držať ".

V prípade že máte nejaké nejasnost ohľadne produktov, neváhajte a vopred telefonicky kontaktovať alebo nám napíšte cez náš kontaktný formulár