menu

O nás

Certifikované
produkty
Dobrá kvalita a
cena
Nerezový
materiál

O nás

Sme pružne rozvíjajúca sa firma ktorá pôsobí na slovenskom trhu už takmer 15 rokov zo sidlom vo Zvolene, Jesenskeho 36 Počas svojho pôsobenia zdokonaľujeme našu činnosť. Nadobúdame široké spektrum skúseností a práve na týchto tradíciách staviame ďalej a snažíme sa seriózne pristupovať k potrebám zákazníka. Našou prioritou je vaša maximálna spokojnosť.

Našim hlavným cieľom je dodávať Vám kvalitný tovar z kvalitného materiálu a poskytovanie profesionálnych služieb za rozumnú cenu. Zárukou našej kvality je veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sú zároveň aj našou najlepšou vizitkou.

Náš názor je, nielen predať ale sa aj postarať do budúcna o klienta, ako napriklad s poradenstvom nielen pred zakúpením ale aj počas užívania a po záručnej dobe.

Naším cieľom je aby spokojný klient nás odporučil ďalším.

Firma KRBY-MSD Invest s.r.o na internetovom katalógu www.ELMPRO.sk má niekoľko ročné skúsenosti či s komunikáciou, riešením problémov alebo poradenstvo s klientom. Takýto prístup sa nám osvedčil a preto sa ho budeme " držať ".

Ponúkame kvalitné komínové a kontrolné revízne dvierka, kvalitné sporáky, kachle, krby, biokrby a iné produkty v odvetví vykurovacej techniky.

Sme Vám pripravený s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Naše produkty sú kvalitné a dizajnovo elegantné vo všetkých cenových reláciách tak, aby ste si vedeli u nás nájsť aj kvalitu v zaujímavej cene. Naším cieľom je ponúkať kvalitných výrobcov ako sú napríklad INVICTA, PLAMEN, WAMSLER, NORDICA, JOTUL, HAAS+SOHN, ABX, ROMOTOP, FLAMA, THORMA FIĽAKOVO ...

Preto neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať či už telefonicky alebo mailom aj keď sa rozhodnete kúpiť možno u iného predajcu. Dôležité bude aby ste sa spravne rozhodli.

Príjemné nakupovanie cez internet nielen na našej www-stránke vám praje internetový katalóg www.elmpro.sk