menu

THERMOROSSI S.p.A

THERMOROSSI S.p.A

Spoločnosť THERMOROSSI S.p.A. so sídlom v talianskej provincii, ktorá je preslávená tradičným spracovaním kovov a je otvorená moderným technológiám, tu pôsobí už od roku 1968. Dnes sa spoločnosť THERMOROSSI radí medzi popredné úspešné firmy, zaoberajúce sa výrobou krbových kachlí, kotlov určených na ústredné vykurovanie a novo aj moderné sporáky.

V sortimente nájdete kompletnú ponuku produktov na pelety - kachle sálavé, teplovzdušné, s rozvodom vzduchu, s výmenníkom tak produkty na drevo - kachle sálavé, s rozvodom vzduchu, s výmenníkom, sporáky a krbové vložky

 

Každý stupeň spracovania, počnúc ohýbaním, laserovým rezaním ale aj zváraním, je neoddeliteľnou súčasťou aktivít spoločnosti.
THERMOROSSI využíva tie najmodernejšie technológie a všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy.
Všetky detaily každého produktu, sú riešené s dôkladnou pozornosťou, ktorá je typická pre talianske výrobky.
V priebehu výroby, sú produkty priebežne podrobené testom a meraniam, priamo v laboratóriách s cieľom zaručiť kvalitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť.
Každý výrobok pred expedíciou prechádza výstupným testom tzn. 3x dôjde k plnému spusteniu zariadenia (celý proces zapálenia až do uvedenia kachlí/kotla do plného výkonu), aby bola zaručená plná funkčnosť pri dodaní k zákazníkovi.

Všetky výrobky značky THERMOROSSI podliehajú európskym certifikáciám.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o tento produkt, prípadne máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať krátkou správou.

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

S odoslanín kontaktného formulara zároveň súhlasíte s podmienkami

o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV ktotoré si môžete prečítať TU