menu

KRBOVÉ KACHLE Invicta

KRBOVÉ KACHLE Invicta

Invicta krbové kachle moderné dekoratívne krby so špičkovým výkon s vizuálnym vzhľadom.

Vizuálna príťažlivosť  je základným kritériom pre mnohých ľudí vo Francúzsku, ktorí chcú rafinované a jednotné interiéry. Inými slovami, krb sa jednoducho musí harmonicky integrovať do miestnosti!

Našťastie, v spoločnosti Invicta, je pre nás čestným bodom spojiť špičkový výkon s vizuálnou príťažlivosťou a ponúkať ultramoderné produkty pre každého. Krb musí byť atraktívny, diskrétny, impozantný alebo romantický - taktiež spĺňa všetky požiadavky.Vylepšené a ultramoderné, aby vypustili plamene.Iba priestor s originálnym, šikovným dekorom zostáva viditeľný a ponúka rafinovaný a ultramoderný rám pre plamene. Rukoväť na otvorenie a zatvorenie ozdobného krbu je diskrétne ukrytá za rámon.

Ozdobné ohnisko, je skvelý spôsob, ako integrovať vašu pec do nového prostredia a úzko ju spojiť s vašou dekoráciou. Môžete si vybrať klasický dekor alebo modernejší štýl - napríklad efekt úsvit by bol ideálny.

Vieme, že váš krb musí ísť so svojím nábytkom a osobnou atmosférou, a preto ponúkame niekoľko dekoratívnych štýlov a formátov.

 

 

<<  < 1 2 3 > 3

76 produktov celkom

2040,00 €
2229,00 €
2350,00 €
2450,00 €
3100,00 €
2180,00 €
2900,00 €
3150,00 €
2530,00 €
<<  < 1 2 3 > 3

76 produktov celkom

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o tento produkt, prípadne máte nejaké otázky, môžete nás kontaktovať krátkou správou.

V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.

S odoslanín kontaktného formulara zároveň súhlasíte s podmienkami

o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV ktotoré si môžete prečítať TU